Recyklujte vaše staré smartphony pro vaše bezpečí!

V průměru uživatelé obněňují své smartphony co dva roky. K pocitu bezpečí budete potřebovat starý smartphone a novou bezpečnostní technologii Olmose.

Olmose je efektivní a snadno použitelný video bezpečnostní monitorovací systém, který umožňuje bedlivě sledovat vše, co je pro vás nejdůležitější, ať jste kdekoli.

Technologie je výsledkem odrazu a odborných znalostí dvou lidí, kteří se mohou pochlubit více než 50 lety zkušeností v elektronické bezpečnosti a rozvojem softwaru.

Hlavní myšlenkou je kombinování nepoužívaného zařízení s vysokou technologií Olmose, která umožňuje nahrávat, sledovat a získat upozornění pokud je to nutné. Jedná se o inteligentní bezpečnostní systém za nejnižší možnou cenu.

Systém je propojen s aplikací Olmose Remote, pro přenos dat ze zařízení do telefonu. Pak už jen zbývá:

– vybrat si dané zařízení
– aktivovat režim dohledu/ poplašný systém
– zobrazit historii
– kontrolovat identitu procházejícího

Olmose aplikace je založena na duální detekci pohybu/zvuku na mobil s cílem zajistit případný poplach . Tato detekce je spolehlivá , ale je stále pravděpodobné, že může v některých případech vyvolat nežádoucí poplach. Aby tuto slabou stránku eliminovali vytvořili dokovací stanici, kompaktní a praktický přístroj, který slouží nejen jako stojánek a nabíjecí stanice, ale který je schopen detekovat jakékoliv podezřelé pohyby i v noci, díky svým infračerveným senzorům.

Systém i s dokovací stanicí vás výjde na €93 (cca 2.418 Kč). Detaily zařízení si můžete prohlédnout momentálně v kampani na Kickstarteru.

Zdroje: Kickstarter.com


David Rewenda
David Rewenda
majitel portálu Startupisti.cz


Podobné články
Prodej. To je oč tu běží
Prodej. To je oč tu běží. Podnikáte? Nabízíte své výrobky? Máte e-shop? Pak je hlavní a zásadní oblastí vašeho podnikání prodej. ...
Xiaomi přichází s novinkou na trhu s názvem Mi Ecosystem
Díky své čističce vzduchu, vodního filtru, bezpečnostních čidel a dalších inteligentních domácích spotřebičů, není žádným tajemstvím, že Xiaomi má ambice ...
Kuvée právě získalo $6 milionů pro chytrou láhev na víno
Seznamte se Kuvée, obal na víno, který udržuje víno čerstvé až 30 dnů. Startup navíc oznámil investici $6 milionů ze ...
20:16 MoonWalker – boty, které vzdorují gravitaci
Už jste někdy fantazírovali o tom, že byste se prošli po měsíci, ale nechce se vám sednout na raketu a ...