Hi! Váš majordomus je stále doma a připojen!
Nová generace internetového video-zvonku

Hi) Je nová generace internetového video-zvonku, který monitoruje vchodové dveře vašeho domova.

Snímek obrazovky 2016-05-16 v 22.07.59 Snímek obrazovky 2016-05-16 v 22.08.21

Hi) od firmy Fenotek je inovativní, robustní a vysoce výkonný bezdrátový video-zvonek s připojením k internetu. Umožňuje celé rodině zůstat kdykoliv ve spojení se svým domovem, ať jsou kdekoliv a to pomocí chytrého telefonu nebo tabletu. Hi) vám pošle oznámení, jakmile zjistí činnost u vašich dveří. Díky monitorovací funkci a vzdáleným přístupem k fotoaparátu, vám Hi) následně umožní i spustit alarm na zařízení.

Kromě toho ale nabízí také obousměrnou hlasovou komunikaci, jednosměrné video, abyste viděli, kdo je u dveří, když s ním mluvíte. Když návštěvník stiskne zvonek, zazvoní aplikace na smartphonu každého člena rodiny. Získáte náhled, kdo je tam a můžete odpovědět přímo, nebo nechat jiného člena rodiny přijmout hovor, pokud jste zaneprázdněni.

S Hi) již nikdy nezmeškáte žádnou dodávku nebo návštěvu. Vždy budete mít možnost prostřednictvím smartphonu „hosta“ přivítat a dávat pokyny. S Hi) je vždy někdo doma!

Hi-livreur-2_dyztbq Vertical-phones-call-livreur_z4aavb

A co ještě umí? Identifikuje a rozpoznává rodinné příslušníky, když se přiblíží před dveře vašeho obydlí. Má také nadefinovaných několik různých akcí, které mohou být spuštěny, jako např. zapnutí světel, otevírání dveří, spuštění žaluzií, atd. Stačí jen potvrdit požadovanou akci s heslem (Android) nebo Touch ID (iOS). Můžete být také upozorněni na to, že se vaše děti vrátily ze školy.

intégration-zen2_kxffj2 integration-cafe-1024x683_to7otj

Snímek obrazovky 2016-05-16 v 22.08.27 Snímek obrazovky 2016-05-16 v 22.08.33

Snímek obrazovky 2016-05-16 v 22.08.13 Snímek obrazovky 2016-05-16 v 22.08.06

Hi) je založen na stávajících osvědčených technologiích (WiFi, video, 3G, atd.) Vývojáři se zaměřili na jeho začlenění do jediného zařízení. Připojí se k domácí síti Wi-Fi nebo k mobilnímu širokopásmovému připojení a pošle upozornění v reálném čase do smartphonu nebo tabletu.

Fenotek-phones-1024x461_fcgs14Snímek obrazovky 2016-05-16 v 22.03.22

Hi2_r5jxbh

Hi) je více než jen video-zvonek u dveří. Je to elegantní, oku lahodící zařízení, které pěkně zvelebí prostor u vchodu do vašeho domu. V crowdfundingové kampani nyní vybral více než 15 000USD z požadovaných 50 000USD, a do konce kampaně zbývá měsíc.


David Rewenda
David Rewenda
majitel portálu Startupisti.cz


Podobné články
Malé podniky jásají! Platební terminály usnadňují život!
Malé podniky jásají! Platební terminály usnadňují život! Spousta malých podniků nedávala až do teď svým zákazníkům vůbec možnost platit kartou. Největší ...
Spojení sil českého GISTin UP s americkým US MAC
Úspěšnost startupů mimořádně zvyšuje spojení sil českého GISTinUP s americkým US MAC  I když je GISTinUP relativně velmi mladý český projekt, v rekordně ...
Hi! Váš majordomus je stále doma a připojen!
Hi) Je nová generace internetového video-zvonku, který monitoruje vchodové dveře vašeho domova. Hi) od firmy Fenotek je inovativní, robustní a ...
Elektrické vozidlo a batoh v jednom
První přenosné elektrické vozidlo a batoh v jednom je nyní lepší než kdy jindy Movpak je první batoh, ve kterém můžete ...