“Online svoboda” pro každé zařízení kdekoliv!
Chraňte své online soukromí a zabezpečení

V srpnu roku 2015 byl na Crowdfundingové kampani představen výrobek s názvem Keezel. Vybral $975,196 USD, což bylo 540 % z požadované částky. Jelikož se jednalo o úspěšnou kampaň a přestože se jedná o záležitost z minulého roku, věříme, že jde o atraktivní věc, protože se dotýká každého z nás.

Snímek obrazovky 2016-06-02 v 9.19.00tj5ttoorbfdpmxwhlq3t

Free Wi-Fi je všude a lidé ji milují. Nicméně při každém připojení k Wi-Fi se vystavujete možnosti krádeže vaší identity a úniku dat. A víte také, že pokud jste na firemní síti a chatujete na Facebooku, že to mohou vidět vaši kolegové?

Tomu všemu můžete zabránit. Keezel jako první na světě přinesl přenosné a jednotlačítkové internetové šifrovací zařízení. Přenosné WiFi řešení, které navíc i uvolní obsah po celém světě. Keezel pracuje na jakékoli Wi-Fi síti a se všemi svými oblíbenými zařízeními, včetně Apple TV.

secure_2x_vlrkqs encrypt_2x-3_iyyhgw

Keezel tak chrání vaše soukromí, bezpečnost a informace při používání Internetu v kavárnách, hotelech a na letištích. Toto zařízení zašifruje vaše připojení na všech připojených zařízeních, aniž byste museli cokoliv instalovat. Jednoduše se připojte ke svému osobnímu Keezel! Všechna vaše zařízení tak mají zvýšené soukromí a bezpečnost. Nepotřebujete instalovat žádný software.

unlock_2x_b65dxv home_2x_osth0i

Také umožňuje vychutnat si kompletní on-line svobodu, což znamená, že se dostanete k on-line obsahu, ať už jste doma na pohovce nebo na služební cestě v zahraničí. Jistě znáte situaci, kdy chcete sledovat sportovní přenosy nebo závody či jiný program a zjistíte, že není přístupný pro zemi nebo region, ve které se nacházíte. Chcete-li tento problém odstranit, vše, co potřebujete udělat, je připojit se k serveru Keezel, vybrat zemi pro daný obsah a užívat surfování po internetu, jako kdybyste byli skutečně tam.

Keezel používá technologii VPN pro zabezpečení vašeho připojení k Internetu, a tím výrazně zlepšuje vaše online soukromí a zabezpečení. S Keezel jsou vaše data a veškeré další důvěrné a citlivé údaje chráněny před hackery, online čichači, síťovými administrátory a podobně.


David Rewenda
David Rewenda
majitel portálu Startupisti.cz


Podobné články
weXelerate: Registrace na druhý turnus otevřená do 13. listopadu 2017!
weXelerate: Registrace na druhý turnus otevřená do 13. listopadu 2017! Největší startupový a inovační hub ve střední a východní Evropě, weXelerate spojuje velké ...
FaceUp.com - moderní technologie v boji proti šikaně
Čeští středoškoláci úspěšně bojují se šikanou. I na mezinárodním poli. Šikana. Velmi nepříjemná součást dnešních školních dnů. Podle statistik ji prakticky ...
ATTENDU - králem večírků díky aplikaci
Králem večírků díky aplikaci Pro organizaci velký firemních akcí, oslav či svateb často sáhneme po profesionálovi. Ten ví, na co se ...
HackPrague 2017 rozdal 80 000 Kč
HackPrague 2017 rozdal 80 000 Kč Nadšení vývojáři, profesionálové a studenti IT oborů se na 36 hodin společně setkali, aby za ...