Prodej. To je oč tu běží
Chytrý parťák ke zvýšení prodejů

Prodej. To je oč tu běží.

Podnikáte? Nabízíte své výrobky? Máte e-shop? Pak je hlavní a zásadní oblastí vašeho podnikání prodej. To je jasné. Jenže jak přimět zákazníky, aby si právě u vás koupili? A to ideálně hned?

Odpověď leží na internetu. Respektive na vašich webových stránkách. Chcete se dozvědět více? Pak věnujte dvě minuty svého času tomuto článku a vše se dozvíte právě zde!

Dejte svým zákazníkům pohodlný způsob, jak nakoupit

Již řada velkých firem na to poukázala. Nákup musí být pro člověka stejně jednoduchý jako základní reflex – dýchání. Proto jim jej zbytečně neztěžujte! Zapomeňte na sáhodlouhé texty, na tisíce položek a možností nebo na stovky různých tlačítek. Čím jednodušší nákup bude, tím více lidí si váš produkt koupí. Je to velice jednoduchá rovnice!

Jak ale mohu prodej zjednodušit?

Teď vás ale určitě napadá, jak to vlastně udělat? Nebude to příliš složité? Nebude potřeba najít zkušeného programátora, který by to všechno vymyslel? A bude to vůbec fungovat?

Nic z toho řešit nemusíte! To už totiž udělali jiní za vás! Stačí vědět, kde hledat a i váš proces prodeje může být extrémně jednoduchý.

Na hledání ale nemám čas…

Víme, že na podobné hledání různých možností určitě nemáte čas. Kdo taky, že?! Máme pro vás proto úspěšné, zavedené a ozkoušené řešení. SneakPick! Jednoduché řešení, díky kterému prodej výrobků na internetu maximálně zjednodušíte. A nejen to!

Se SneakPick získáte také vestavěné marketingové nástroje, které vám pomohou zvýšit vaše prodeje, automatizované obnovení placení po opuštění stránek, jednoduché skripty pro měření konverzí nebo testovací ceny, obrázky a obsah pro zvýšení vašich prodejů.

Zjednodušte proto svým zákazníkům nákup a zvyšte svůj obrat. Se SneakPick to není jen vysněná chiméra, ale skutečnost. Vyzkoušejte to, co už tisíce prodejců před vámi. Vsaďte na fungující řešení!

 


David Rewenda
David Rewenda
majitel portálu Startupisti.cz


Podobné články
OTH a Libor Klapeč nakupuje další firmu
Nákup společnosti APPKEE, s. r. o. nebyl jediný výrazný nákup, k němuž došlo. Investiční skupina OTH, Obchodní a technologický holding, ...
OTH a Libor Klapeč nakupuje
Investiční skupina OTH ( Obchodní a technologicky holding  a.s.) vedená Liborem Klapečem vstupuje na technologicky trh, a kupuje společnost na ...
weXelerate: Registrace na druhý turnus otevřená do 13. listopadu 2017!
weXelerate: Registrace na druhý turnus otevřená do 13. listopadu 2017! Největší startupový a inovační hub ve střední a východní Evropě, weXelerate spojuje velké ...
FaceUp.com - moderní technologie v boji proti šikaně
Čeští středoškoláci úspěšně bojují se šikanou. I na mezinárodním poli. Šikana. Velmi nepříjemná součást dnešních školních dnů. Podle statistik ji prakticky ...