Vodafone Nápad roku – vyhrajte 300 000 Kč
Přihlaste se do soutěže

Máte nápad roku? Přihlaste se do soutěže a vyhrajte 300 000 Kč. Originálních nápadů nikdy není dost. Kór pokud jsou skutečně nápomocné a inovační. Takových je jako šafránu. I proto vyhlásila společnost Vodafone další ročník soutěže Nápad roku, do které se stále můžete zapojit i vy! Uzávěrka přihlášek je jen do 14. května!

Už jen do 14. května můžete posílat své originální nápady, náměty či podnikatelské plány na https://napadroku.cz/soutez/r2017/. Pak už budete mít smůlu.

Po tomto datu se do hry zapojí zkušení podnikatelé a mentoři, kteří ze všech přihlášek, jež za celou dobu přišlo už přes 1 200, vyberou 30 nejlepších, nejoriginálnějších a nejzajímavějších.

7. června 2017 budeme mít vítěze
Pokud se dostanete do této TOP 30, můžete si gratulovat. Už to je totiž obrovský úspěch. Ovšem vaše cesta a snažení tím zdaleka nekončí.

24. května 2017 budete opět postaveni před další výzvu, a to elevator pitch (tedy rychlé představení vašeho projektu). Musíte zaujmout, přesvědčit o své inovaci a ohromit publikum nabité odborníky, podnikateli a zkušenými mentory. Pokud i to zvládnete, jste fakt borci!

Hned o dva dny později zjistíte, komu se jeho snažení nejvíce vyplatilo. Bude vyhlášena TOP 10 finalistů. Ti už nemohou couvnout, vzdát se nebo přehodnotit své plány. Zde už jde skutečně do tuhého.

Ještě jednou proběhne elevator pitch a nastane dlouho očekávané, téměř měsíc trvající vyvrcholení. 7. června 2017 budeme mít vítěze celé soutěže Nápad roku!

Jaká je výhra?

A o co se vlastně soutěží? Cen je hned několik. Všechny je zde vypisovat nebudeme. Pouze zmíníme, že na prvních příčkách se nachází takové skvosty, jako například šek od společnosti Vodafone ve výši 300 000 Kč, týdenní pobyt v Silicon Valley a účast na konferenci Tech Crunch v San Francisku, SmartPhone od společnosti Coolpad či členství v pracovním prostoru HUB Praha na 3 měsíce zdarma. Vyhraje navíc hned několik účastníků! To už pořádná motivace k přihlášení.

Tak co, nezkusíte to taky?


David Rewenda
David Rewenda
majitel portálu Startupisti.cz


Podobné články
OTH a Libor Klapeč nakupuje další firmu
Nákup společnosti APPKEE, s. r. o. nebyl jediný výrazný nákup, k němuž došlo. Investiční skupina OTH, Obchodní a technologický holding, ...
OTH a Libor Klapeč nakupuje
Investiční skupina OTH ( Obchodní a technologicky holding  a.s.) vedená Liborem Klapečem vstupuje na technologicky trh, a kupuje společnost na ...
weXelerate: Registrace na druhý turnus otevřená do 13. listopadu 2017!
weXelerate: Registrace na druhý turnus otevřená do 13. listopadu 2017! Největší startupový a inovační hub ve střední a východní Evropě, weXelerate spojuje velké ...
FaceUp.com - moderní technologie v boji proti šikaně
Čeští středoškoláci úspěšně bojují se šikanou. I na mezinárodním poli. Šikana. Velmi nepříjemná součást dnešních školních dnů. Podle statistik ji prakticky ...