16 neuvěřitelných kin z celého světa

Kvalita kina hraje ve sledování filmů velkou roli. Nepohodlná sedadla nebo i špatné ozvučení mohou narušit atmosféru celého zážitku.

Ukážeme vám dohromady kolekci 16 kin po celém světě, které jdou naprosto odlišným směrem a posouvají kino na zcela novou úroveň.

1. Hot tube cinema

Hot Tube Cinema promítá filmy v celém prostranství v Londýně, Bristolu, Birminghamu, Manchesteru, New Yorku a na Ibize. Můžete si objednat celou vířivku pro max. 6 svých přátel. Jednotlivé vířivky průběžně obsluhuje číšník.

2. KINO UNTER STERNEN

Vychutnejte si promítání filmů v červnu a červenci, zatímco se můžete dívat na dechberoucí kostel Karlskirche ve Vídni.

3. Edible Cinema

Edible Cinema, které se nachází v Londýně, je unikátní v tom, že každý divák dostane podnos s očíslovanými krabicemi, které jsou naplněny potravinami. Každá potravina se shoduje se scénami ve filmu.

4. Cinema Ritrovato

Hraje více než 400 filmů, které sahají od vzácných archivních filmů až po klasiku. Nachází se v majestátní atmosféře náměstí Piazza Maggiore v italské Bologni.

5. The Floating Cinema

The Floating Cinema je plovoucí dějiště umění a divadla, které cestuje přes vodní cesty ve Velké Británii.

6. Film on the Rocks

Film on the Rocks obsahuje devět projekcí v letním období, které sahají od kultovní klasiky k moderním filmům. Ohromující pozadí červených skal uvidíte v amfiteátru v Morrisonu, Coloradu.

7. Sci-Fi Dine-In Theater Restaurant

Nachází se na Floridě ve Walt Disney World. Kino je stavěno v ’50s stylu, kdy vás usadí do jednoho z aut této doby. Kino se pyšní báječnými karbanátky a chutnými mléčnými koktejly.

8. Sol Cinema

Sol Cinema je cestující kino, které je poháněno solárními panely. Kino pojme 8 osob a filmy trvají od 60 sekund do 10 minut.

9. Cineteca Madrid

V tomto kině si můžete prohlédnout širokou škálu alternativních, nezávislých či dokumentárních filmů, a přitom se kochat pohledem na krásně osvětlené konstrukce budovy.

10. DokuFest

DokuFest je mezinárodní dokumentární filmový festival, který se koná v Prizrenu, v Kosovu. Rovněž nabízí panoramatický výhled na město.

11. Archipelago Cinema

Archipelago Cinema bylo postaveno jako součást Yao Noi festivalu a bylo umístěno na ostrově Kudu, v Thajsku.

12. Films at the Fort

Films at the Fort je kino pod širým nebem, které se koná v přírodním amfiteátru v Singapuru. Kombinace oceněných filmů, lahůdek a vína, proto je tohle kino ideálním místem pro relaxační zážitek.

13. St.George OpenAir Cinema

St.George OpenAir Cinema se nachází v Sydney a hraje filmy v průběhu měsíce ledna a února.

14. Alamo Drafthouse Cinema

Alamo Drafthouse Cinema původně začalo v Texaxu, nyní má však pobočky v různých městech, včetně Los Angeles, San Francisca, New York City nebo Kansasu. Kino je známé pro svoje nepředvídatelná témata a pití alkoholu, což uvítá komunita dospělých.

15. Coney Island Flicks on the Beach

Coney Island Flicks on the Beach umožňuje návštěvníkům vychutnat bezplatné filmové projekce od června do konce srpna na břehu Coney Island v New Yorku.

16. Amante Beach Club cinema

Amante Beach Club cinema nabízí možnost lehnout si na pytel fazolí, přitulit se do deky, a popíjet sklenku vína při sledování filmu na soukromé pláži v Amante Beach Club, který se nachází na Ibize.

Zdroje: Businessinsider.com


David Rewenda
David Rewenda
majitel portálu Startupisti.cz


Podobné články
Vitastiq - jednoduché, ale maximálně účinné
Jak zjistíte, že jste skutečně zdraví? Zdraví. Nejčastěji skloňované a zmiňované podstatné jméno současnosti. Je to to nejdůležitější, co v životě ...
Peněženku už nezapomeneš, neztratíš, nezmizí
Zažil jsem to, zrovna dnes. Natankovaná nádrž a já bez dokladů - což žádná pohroma není, ale i bez peněz, ...
Top 10 nejlepších počítačově-vědeckých škol ve světě
Top 10 nejlepších počítačově-vědeckých škol ve světě Je jasné, že absolventi nejprestižnějších univerzit s vědeckotechnickým titulem mohou získat svou vysněnou práci ...
Hi! Váš majordomus je stále doma a připojen!
Hi) Je nová generace internetového video-zvonku, který monitoruje vchodové dveře vašeho domova. Hi) od firmy Fenotek je inovativní, robustní a ...