Peněženku už nezapomeneš, neztratíš, nezmizí
Získejte peněženku, která vám už nikdy nezmizí!

Zažil jsem to, zrovna dnes. Natankovaná nádrž a já bez dokladů – což žádná pohroma není, ale i bez peněz, bez peněženky. JAK SE TO MŮŽE STÁT? Co dělat aby se to nestalo příště? Možná toto je řešení!

Získejte peněženku, která vám už nikdy nezmizí!

Kde zas mám tu peněženku?!” „Neviděl někdo mou peněženku?” Zapomínat je lidské. A v neustálém hledání věcí jsme my lidé mistři. Nebyla by to ale moderní doba, kdyby nám technologie nemohly pomoci. Chytrou peněženku Woolet už nikdy neztratíte, nezapomenete ani nevytratíte z kapsy.


O svou peněženku nikdy nepřijdete
Neustálé hledání zapadlé peněženky ale ještě není to nejhorší, co se vám s ní může stát. Minimálně někteří z vás už alespoň jednou poznali nepříjemnou pachuť krádeže. Zařizování nových dokladů, nejistota, zda vaše údaje někdo nezneužije, nabouraná důvěra. Přesto, že samotné krádeži nezabráníme, můžeme alespoň vaši peněženku a její obsah uchránit.

 Woolet 2.0 – ještě lepší verze chytré peněženky

Klasická chytrá peněženka Woolet, která na sebe upozornila už před několika lety, dnes přichází s vylepšenou verzí. Stále vás upozorní, jakmile se dostanete z jejího dosahu. Stále si ji můžete synchronizovat s aplikací ve svém chytrém telefonu. Stále je vyrobena z kvalitní kůže a v perfektní velikosti, která se vám všude vejde. Stále se sama bezdrátově nabíjí a pořád platí, že vás v případě nouze navede přesným směrem, kde se zrovna nachází.

Woolet si užijete na maximum!
Nová vylepšená Woolet toho ovšem umí ještě mnohem více. Nová verze totiž obsahuje integrovanou elektroniku, pero a zápisník, máte díky ní k dispozici Lost&Found servis, hlasitější bzučák, který vás ještě lépe upozorní, a nový, krásnější design celé peněženky v provedení italské kůže. Přesto, že je její cena o fous vyšší, pořád za ty hodiny hledání, nervů a případných nepříjemností s její krádeží skutečně stojí.


Woolet bude vaší věrnou společnicí
Ať už se řadíte mezi věčné snílky nebo jen máte strach o své cennosti, ve Woolet najdete svou chytrou a věrnou společnici. Nikdy vás nezklame, nikdy se od vás příliš nevzdálí, nikdy jako na potvoru nezůstane doma nebo se nikdy nebude škodolibě schovávat pod postelí, když ji zrovna nejvíce potřebujete. Bude vašim stínem i správcem vašich cenností.


David Rewenda
David Rewenda
majitel portálu Startupisti.cz


Podobné články
Vitastiq - jednoduché, ale maximálně účinné
Jak zjistíte, že jste skutečně zdraví? Zdraví. Nejčastěji skloňované a zmiňované podstatné jméno současnosti. Je to to nejdůležitější, co v životě ...
Peněženku už nezapomeneš, neztratíš, nezmizí
Zažil jsem to, zrovna dnes. Natankovaná nádrž a já bez dokladů - což žádná pohroma není, ale i bez peněz, ...
Top 10 nejlepších počítačově-vědeckých škol ve světě
Top 10 nejlepších počítačově-vědeckých škol ve světě Je jasné, že absolventi nejprestižnějších univerzit s vědeckotechnickým titulem mohou získat svou vysněnou práci ...
Hi! Váš majordomus je stále doma a připojen!
Hi) Je nová generace internetového video-zvonku, který monitoruje vchodové dveře vašeho domova. Hi) od firmy Fenotek je inovativní, robustní a ...