Vitastiq – jednoduché, ale maximálně účinné
Na počátku všeho stojí zdraví prospěšné látky.

Jak zjistíte, že jste skutečně zdraví?

Zdraví. Nejčastěji skloňované a zmiňované podstatné jméno současnosti. Je to to nejdůležitější, co v životě máme. I když totiž budete mít skvělé přátele, tučné bankovní konto nebo velkou rodinu, nikdy si toho pořádně neužijete, pokud budete nemocní. Proto je zdraví tak důležité. Jenže jak jej skutečně reálně posílit? Jak zjistit pravé příčiny vašich nemocí a problémů? Jak si zajistit dlouhý a spokojený život?Základem jsou zdraví prospěšné látky

Na počátku všeho stojí zdraví prospěšné látky. Ty najdete v téměř všech potravinách. Hodně se o nich diskutuje a i vy jste už o nich určitě slyšeli. Zamyslete se. Co by to tak mohlo být? Už vás déle nebudeme napínat. Vitamíny a minerály. Ty jsou tou zázračnou esencí, která pomáhá ke zdraví.

Vitamínů mám dost…


Říkáte si teď, že vitamíny nepotřebujete? Že jich každý den přijmete dostatečné množství? Že v nich ten zakopaný pes nebude? Přesto si vám dovolíme odporovat. Víte, kolik železa, vitamínu C nebo K2 aktuálně v těle máte? A není potřeba nějaký z nich doplnit? Jak to vlastně zjistíte?

Zjistěte aktuální stav vitamínů a minerálů ve vašem těle!

A to je právě to, co většina lidí podceňuje. Přijímáte spoustu vitamínů, myslíte si, že jste tudíž v pohodě, ale vůbec neřešíte, jaké množství toho či onoho vitamínu reálně v těle máte. Pak může nastat nějaký problém, který má přitom banální příčiny. Měřte si proto množství vitamínů v těle každý den.

 

Na doktory ale zapomeňte…

Nebojte, k doktorům vás každý den posílat nebudeme. Na to nikdo nemá čas, a tipujeme, že ani vy ne.

Ne! Vy se můžete měřit hezky doma, každý den. A to pomocí Vitastiq. Vypadá to jako pero, které si každý den přiložíte jen k prstu a hned víte, na čem jste. Měřit se můžete pravidelně a sledovat tak výkyvy vitamínů a minerálů ve vašem těle. Kontrolovat můžete navíc nejen sebe, ale také celou svou rodinu. Všichni díky tomu budete vědět, zda vám nějaký vitamín zrovna neschází.

Každý den také získáte konkrétní rady pro denní jídelníček

A abyste nezůstali s vědomostmi pouze na půli cesty, po vyšetření dostanete přímo ve svém chytrém telefonu radu, jaké potraviny byste měli právě dnes sníst, abyste chybějící vitamíny a minerály doplnili. Je to jednoduché, ale maximálně účinné. Už tak nebudete muset neustále doplňovat celé spektrum vitamínů. Můžete se zaměřit vždy jen na nejvíce kritické hodnoty a ty ostatní udržet v rovnováze.

Uvidíte, že vaše zdraví vám za to poděkuje!

Vitastiq není lékařský přístroj. Nemůže předcházet, léčit nebo vyléčit nějaké zdravotní problémy a ani nemůže diagnostikovat zdravotní stav. Stejně jako jakékoli jiné moderní zařízení, vám pomůže při kontrole a monitorování svého každodenního životního stylu a kondiční aktivity. Nicméně, pokud jeden nebo více z vašich vitamínů nebo minerálů má nízkou nebo vysokou hladinu, bylo by moudré navštívit svého lékaře.
Dokonce, i když všechny vaše hladiny ve Vitastiqu jsou v pořádku, to neznamená, že byste měli vynechat pravidelné návštěvy u lékaře.

 


David Rewenda
David Rewenda
majitel portálu Startupisti.cz


Podobné články
Vitastiq - jednoduché, ale maximálně účinné
Jak zjistíte, že jste skutečně zdraví? Zdraví. Nejčastěji skloňované a zmiňované podstatné jméno současnosti. Je to to nejdůležitější, co v životě ...
Peněženku už nezapomeneš, neztratíš, nezmizí
Zažil jsem to, zrovna dnes. Natankovaná nádrž a já bez dokladů - což žádná pohroma není, ale i bez peněz, ...
Top 10 nejlepších počítačově-vědeckých škol ve světě
Top 10 nejlepších počítačově-vědeckých škol ve světě Je jasné, že absolventi nejprestižnějších univerzit s vědeckotechnickým titulem mohou získat svou vysněnou práci ...
Hi! Váš majordomus je stále doma a připojen!
Hi) Je nová generace internetového video-zvonku, který monitoruje vchodové dveře vašeho domova. Hi) od firmy Fenotek je inovativní, robustní a ...