OTH a Libor Klapeč nakupuje další firmu
Obchodní a technologický holding koupil KLAPETECH IMAGE, s. r. o.

Nákup společnosti APPKEE, s. r. o. nebyl jediný výrazný nákup, k němuž došlo. Investiční skupina OTH, Obchodní a technologický holding, a. s., se rozhodla koupit další firmu, tentokrát firmu KLAPETECH IMAGE, s. r. o., která se zaměřuje na hi-tech prezentační LED panely a digitální úřední desky. Právě LED panely a digitální úřední desky jsou aktuálně hitem na trhu, doslova dobývají trh s technologiemi. 

Jelikož žijeme v moderní době plné technologií, zmíněný odkup hi-tech společnosti rozhodně nebyl špatný krok. Veškeré věci, které nemají digitální podobu, se začínají digitalizovat. Vypíchněme třeba roll-up bannery, klasické úřední desky stojící před obecními úřady nebo třeba informační tabule a cedule. To vše dnes má svou digitální podobu a to vše aktuálně dobývá trh. 

Možná si říkáte, že digitální LED panely nemohou plně nahradit informační tabule a bannery nebo že digitální úřední desky nemohou být populární, ale opak je pravdou. Právě firma KLAPETECH IMAGE, s. r. o., kterou nyní vlastní investiční skupina OTH, dobyla trh s digitálními panely, jež se najednou rozmáhají jak na veletrzích a konferencích, tak nachází své využití v restauracích, hotelech nebo v kamenných prodejnách.  

LED panely a digitální úřední desky jsou hitem

I podle nedávno prováděného průzkumu jsou LED panely i digitální úřední desky hitem. Jejich praktičnost je ceněná, mnozí starostové měst a obcí nad nimi skutečně neváhají ani minutu. Vždyť v sobě obě technologie nesou celou řadu výhod. 

Výhody LED panelů a digitálních úředních desek

Digitální úřední desky zprvu poskytují nepřetržitý informační servis. Taky poskytují neomezený prostor pro sdílení informací. Lidem tak neunikne, kdy se budou očkovat psi, kdy se budou odvážet plasty nebo svážet odpad. Také budou informováni o blížících se akcích nebo o počasí. 

Co se týče výhod LED panelů, jejich největší výhodou je rychlé zpracování dat a zobrazení. Dejte sbohem klasickým reklamním roll-up bannerům nebo informačním tabulím, které se musí vyrábět na míru. LED panely jsou revolucí v oblasti reklamních panelů a jejich obsah lze spravovat na dálku prostřednictvím mobilu nebo počítače, uvádí Libor Klapeč.


David Rewenda
David Rewenda
majitel portálu Startupisti.cz


Podobné články
OTH a Libor Klapeč nakupuje další firmu
Nákup společnosti APPKEE, s. r. o. nebyl jediný výrazný nákup, k němuž došlo. Investiční skupina OTH, Obchodní a technologický holding, ...
OTH a Libor Klapeč nakupuje
Investiční skupina OTH ( Obchodní a technologicky holding  a.s.) vedená Liborem Klapečem vstupuje na technologicky trh, a kupuje společnost na ...
Jiří Diblík - začal ve dvanácti
Nedávno jsme psali o aplikaci ToGo (zde). Dnes přinášíme rozhovor s Jirkou Diblíkem, který stojí za tímto nápadem. Jste velmi mladý ...
KREATIVNÍ VOUCHERY BRNO
Kreativci zpestří své podnikání Podpora spolupráce firem a zkušených kreativců s městem je velmi důležitá. Toho si je vědomo i Brno, ...