Virtualizace V&V – Jeden z projektů T-Mobile Rozjezdy
Objednat si rezervaci přes virtuální prohlídku už není nemožné

Pavel a Petr Vítovi – dva bratři, jejichž projekt byl v T-Mobile Rozjezdech 2016 oceněn jako jeden z nejlepších. Založili firmu V&V, která se zabývá tvorbou virtuálních prohlídek. A jak sami bratři dodávají, přistupují k ní „dosud nevídaným a originálním způsobem“. Startupisti.cz jejich slova chtějí potvrdit.

virtualizacevv_reference

O co se jedná? Pokud chce kdokoliv usnadnit přístup svého podniku potenciálním zákazníkům, nechá si u V&V vytvořit virtuální prohlídku svých prostor. Může se jednat nejen o restaurace, hotely či autosalony, ale i o univerzity, památky, sportovní stadiony a města s obcemi.

dthsthst

V&V se sejdou s klientem a ujasní si hlavní cíl celé akce („Je libo zvýšit návštěvnost webu nebo navýšit rezervace?“). Následně nafotí dané prostory, přičemž se bere ohled na počet virtualizovaných bodů a samotná forma prohlídky.

virtualizovany bod

Vítovi k získanému materiálu dodají originální zvuky, videa, komentáře a veškeré dodatkové informace. Služby zahrnují i následné vyvěšení na web a jeho případné upgradeování.

Konečná virtuální prohlídka působí velmi poutavě:
Procházíte se po kavárně, kde hraje příjemná hudba a kolem vás se míhají lidé a číšníci. Zalíbí se vám stůl támhle v rohu, kliknete na něj – a rezervaci máte v kapse, aniž byste podnik osobně navštívili. Ušetříte spoustu času a dozvíte se spoustu informací.

V&V stihla za svou krátkou existenci 6 měsíců virtualizovat už fotbalový stadion FK Teplice, obec Černiv a vysokou školu. Nabídky se jim jenom hrnou.

 

virturalizace ikony


Nevytváříme statické prohlídky! 
Vytváříme je interaktivní! Umíme jí propojit například s Vašim rezervačním systémem, proklikem do galerie, objednání lístku na sportovní událost – vidíte přesně, jaký budete mít výhled. Stačí nám nadiktovat, co by se Vám líbilo a my se už o zbytek postaráme.

 

Pro realističtější pocit také vkládáme do prohlídky různé efekty (například při pohledu na Slunce Vás osvítí, dále také děšť či sníh), videa (při virtualizaci prostor s obrazovkou jsme schopni do ní nahrát Vámi vybranou ukázku) a v neposlední řadě detailní fotografie klíčové (důležité) věci.

A co Vy – budete se pro využití ojedinělých služeb Virtualizace V&V rozmýšlet ještě dlouho?


David Rewenda
David Rewenda
majitel portálu Startupisti.cz


Podobné články
Jiří Diblík - začal ve dvanácti
Nedávno jsme psali o aplikaci ToGo (zde). Dnes přinášíme rozhovor s Jirkou Diblíkem, který stojí za tímto nápadem. Jste velmi mladý ...
KREATIVNÍ VOUCHERY BRNO
Kreativci zpestří své podnikání Podpora spolupráce firem a zkušených kreativců s městem je velmi důležitá. Toho si je vědomo i Brno, ...
Malé podniky jásají! Platební terminály usnadňují život!
Malé podniky jásají! Platební terminály usnadňují život! Spousta malých podniků nedávala až do teď svým zákazníkům vůbec možnost platit kartou. Největší ...
Nadace Karla Janečka přijímá přihlášky do jarní #třidvajedna dílny!
#třidvajedna akcelerátory Šestidenní workshop ověřující životaschopnost projektů v počáteční fázi. Máte nápad nebo projekt, který inovativním způsobem řeší společenský problém z oblasti ...